Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 5

1.«Учителю, добре, що Ви є»

У «МАГА ВІРІ» читаємо слова, натхнені Великою Душею:

«У безмежних зоряних просторах, як непомітна піщинка на березі моря, загубилася наша прекрасна Земна планета. У її чарівній колисці виколисується тайна Майбутнього. Може, вона, знесилена непередбачливим умом дітей своїх, вибухне, знову стане палаючою зорею?..

І тоді в космічне горіння перетвориться дихання сучасного Людства. О Дажбоже мій, падіння і вознесіння помічників (внуків) Твоїх відбувається на Твоїх невидимих безтілесних долонях!» — такі поставали у Нього роздуми, коли Він у зоряні ночі сидів самітній, замріяно дивився на небо. Думами сягав у простори Всесвіту. Він вважає, що Людство, живучи на чарівній планеті Земля, недбайливо ставиться до неї. Наносить велику шкоду полям, рікам, повітрю.

«Ми, внуки Дажбожі, тисячу літ тому здійснили помилку. Ми виступили проти милостивої Матері Природи, проти природньої суті «Я» людського. Ми зреклися рідної Духовости, яка була проявленням нашого буття, яка була найвластивішою для нашого тіла, для нашого підсоння, для нашого темпераменту, для наших чуттів, для нашого магнітного поля.

Ми помилилися. І сьогодні не тільки помилку виправляємо, а й по-новому осмислюємо Минуле і Сучасне, щоб відважніше, щоб кмітливіше відчинити двері Майбутнього». «МАГА ВІРА».

Лев Силенко, вникаючи в суть життя свого Народу, інтуїтивно відчув, що Його рідний Народ під тиском ворожих сил зійшов з рідної дороги життя. Століттями живе як блудний син. Бачачи це, Пророк глибоко в душі відчуває біль, святе обурення.

У Святому Письмі «МАГА ВІРА» читаємо: усе, що на планеті Земля, підвладне вічним змінам — такий закон Космосу. Людство йде вперед і багатіє новими здобутками цивілізації і культури. Йому потрібна Переоцінка Духовних Вартостей.

Переоцінку тепер здійснює Він, Лев Силенко, потомок Заратустри і Будди. Заратустра і Будда були прямими нащадками (великими синами великої Скитії).

Лев Силенко звістив нову релігію (нову не тільки в Україні, а й на усьому Європейському континенті). Він збагачує духовність Європи новим розумінням Бога, досі на планеті нашій незнаним. Він Сонячний Гість.

«До Народу прийшов я у гості,
Погостюю і знов відійду.
Душу чулу, і мислі, і кості

На Жертовник Вітчизни кладу», — пише Він у книзі «Гість з Храму Предків» («Мага Врата»).

Погостює і відійде у Світло. Та світлодайні мислі, ним об'явлені, житимуть в тисячоліттях. Він увібрав у своє Єство кращі духовні скарби Людства, їх переосмислив. І показав для Людини шлях Нового Духовного Народження.

Силенковий шлях спасенний тому, що у ньому немає забобонів, шаманських навіювань, темної містики. Немає того, що тримало Людство тисячоліття у тьмі неуцтва.

5