Uchs
Учитель Силенко, його родовід, життя і Віра в Дажбога, ст. 7
Генієм.

Більшість українських інтелігентів в історії релігій світу мало орієнтується. Вважає, що така релігія, як юдейо-християнізм, є мірилом всіх вартостей (ніби інших релігій на планеті Земля немає). І тому до кожної релігії ставиться з упередженням, байдуже або просто глумливо, мовляв, пережиток, забобонність.

Є багато світлих умів, які в християнській релігії бачать анти науковість, забобонність. У Святому Письмі «МАГА ВІРА» (у Сімох Законах Правильного Життя) подано нове розуміння релігії і її призначення. Українське розуміння Бога нічого спільного з юдейо-християнізмом не має.

Учитель Силенко каже: «Я вірую: Дажбог — Правда, Любов, Милосердя. Я в Дажбогові, і Дажбог у мені. Немає віри вищої за Правду, Світло, Любов, Милосердя. Дажбог Єдиносуший і Всюдисущий, і тому Він не потребує амбасадорів (менших, більших богів чи демібогів). Крім Дажбога немає бога».

Пророк Силенко звішує: «Дажбог — Всевишня Многопроявленість. Дажбог діє як жіноча суть в жіночому світі. Дажбог діє як чоловіча суть у чоловічому світі. І це відноситься до тваринного і рослинного світів на планеті Земля.

Дажбог Святий Дух України-Руси. Один, так як одне сонце в небесах, так як одне серце в людини, так як одна мати в дитини. Дажбог життєтворне Світло, ми в Світлі і Світло в нас. Немає віри, вищої за Світло. Ми — діти Дажбожі. Україна — Храм Дажбожий, наша рідна хата. Любити Дажбога — значить любити духовну незалежність Народу, любити Вітчизну правильною, благородною любов’ю».

Учитель навчає: любов до Дажбога повинна бути діюча. Треба не тільки співати пісень про ріки, поля, небо, а й дбати про їх чистоту, непорочність. Від їхнього здоров’я постає здоров’я дітей України.

Коли Силенка запитали, чи в РУНВірі є ідолопоклонство, Він відповів: «У РУНВірі немає ідолопоклонства. Хіба Святий Дух, Правда, Любов, Воля, Милосердя мають образ, стать ? Господь Один, а релігій багато тому, що є багато неоднакових богорозумінь. Є богорозуміння індуське, юдейське, юдейо-християнське, японське, китайське, арабське. У РУНВірі є українське богорозуміння. Всевишній Господь ніякому народові не заборонив мати рідне розуміння Господа і називати Його рідним іменем.

Українці мають світлу душу. У РУНВірі розуміння Бога світле, божественне. І так як юдеї називають свого Господа по-рідному Саваот, а араби по-арабському Аллах, так українці мають назву Господа рідну — Дажбог.

Українці, визнавши Святе Вчення рідного Пророка, перестають бути духовними сиротами. Приймаками у храмах чужих релігій. Українці, як пише «МАГА ВІРА», стають майстрами свого духовного «Я».

***

Рідний Пророк народжений у степах України, вийшов з лона свого Народу. Він добротний, як добротна многостраждальна душа України. Він своєю душею обіймає душу Людства. Каже слова, які перед Ним не казали Пророки Азії (юдеї), творці догм римського католицизму чи візантійської ортодоксії: «Всі релігії на світі, які проповідують віру в Господа і навчають людину любити людину, правдиві віри.

7