Тридцять другий день.
хоче і як хоче. Отже, як переконуєтеся, я за РУНВіру і за повну волю в ОСІДУ, і тому я не підтримую Лева Силенка. І ще хочу сказати таку думку, що РУНВіру не відродив Лев Силенко, РУНВіра була й п'ятсот років тому в Україні і тоді ми всі були греко-православними. І Сковорода, Шевченко, Франко завжди проповідували віру в єдиного Дажбога, про що й написано всюди в їхніх книгах. Отже, я ширю волю слова".

47. Справді, є воля і воля. Є воля, яка веде в неволю. Є воля, яка обороняє і будує волю. Є воля мудра і є воля глупа. Є воля вільна і є воля рабська. Є воля організована і є воля дезорганізована. Є воля рідна і є воля чужа. Є воля слова, яка людей єднає для святої мети і є воля слова, яка людей роз'єднує і розслаблює.

Є воля, яка глумиться з духовного порядку, з рідної віри і мудрости, і є воля, яка звеличує чужі віри і їхніх шаманів. Є воля, яка вчить раба звати рабство волею, о, слово "воля" - це вогонь, який одних гріє, а інших - перетворює в попіл.

Справа не у слові "воля", не у принадних криках про волю, а в тому, хто який вкладає зміст у слово "воля". Наприклад, москвини, вторгнувшись на землі України, вклали в українське слово "воля" москвинський зміст і тому така воля стала для українців ярмом.

Є воля Ватиканська, Греко-Православна, Мусульманська, Буддистська, Німецька, Москвинська - ці волі маніфестують свої творіння, добрі вони чи злі - не має значення. Вони чужі для українців тому, що в них немає змісту Українського "Я" (немає в них ні почувань, ні помислів, ні вболівань, ні радощів, ні інтересів українських).

48. Ми - рунвісти. Ми - духовні воїни РУНВіри. Творчу силу, яку нам дав Датель Буття (Дажбог), ми звемо Мудрістю Оріянської Волі. Ми не сироти Людства! У нас є свої розуміння волі, своя мораль волі, своя етика волі, своя душа волі, своє минуле, сучасне і майбутнє волі!

Ми ніколи і ніким не хочемо бути визволені і ощасливлені! Чужинці не сміють нам нашу волю давати, нам нашу душу дарити, нам нашу Вітчизну святити, христити, комунізовувати. І нам наших дітей не по-нашому вчити.

Воля - наша Рідна Духовна Мати. Вона нас родить. Вона нас творить достойними людьми і вона нас поневолює законами самопоневолення, щоб наша воля мала силу!

49. Гасла, препаровані чужинцями - "братерство двох народів" (українець - вівця, москвин - вовк), "слов'янські брати" (українець - Авел, москвин - Каїн), "соціялістична справедливість ленінська" (земля - українська, а пшениця, яка на ній росте - московська, голод - в Україні, а політика - в Москві), "ленінська національна політика" (на вулицях Києва - мова москвинська, в Москві - пам'ятник Шевченкові),

1009