Тридцять третій день.

Культ батька (батюшки царя) став твердим хребтом, на якому виросла, встабілізувалася і швидко змогутніла Москвинська імперія. Ті, які житимуть сто літ після моєї смерти, знатимуть, що вона в мої дні однією ногою стояла на Курильських островах, а другою - в Берліні.

Якщо латинське "культус" означає "піклування", "поклоніння", то ми звернемося, наприклад, до гордих англійців, які теж лише тому, що плекали культ провідника (короля), стали великим імперським народом.

Слово "маєсті" походить від "маґнус", а "магнус" від санскритського (праукраїнського) "маг", "мага" (могутність, мужність, величність, сила). Маєсті - незалежна сила, авторитет, достойність, "воршіп", шанування, культ особи, поклоніння, шаноба).

6. Коли впаде в Англії культ провідника (культ короля, лорда, в домініях - культ губернатора) впаде Англія, впаде дисципліна англійського розуму. Немає дисциплінованого розуму - немає будівників держави.

Англійці вірять - народ не може жити без провідника так, як не може жити рій бджіл без матки. Історик нотує, що "англійці своїх монархів (єдиностаршин) утримують, слухають їх, поклоняються їм і вимагають такої ж пошани від інших.

Вони в народному славні просять "Боже, хорони короля". Вони вірять, що коли король чи королева будуть жити і володітимуть ними, то все інше станеться само по собі.

Вони не моляться за свій народ, за військо, уряд, тільки - за короля. Вони вірять, що так довго, як будуть вони мати короля, матимуть силу, волю, і пошану між народами". В їх "маєсті" - субстанція незалежної сили.

Вони (англійці) вірять, що вони колонізували Австралію, США, Канаду, Нову Зеляндію, Південну Африку лише тому, що в їх розвинений культ провідника (культ англійської дисципліни).

Дисципліна - не нагайка, приниження людської гідности, а внутрішнє покликання людини, яка має культурну мудрість. Армія, в якій немає культу провідника, не здобуває перемог.

Вінстон Черчіль сидів у парку, грівся в проміннях осіннього сонця і приглядався до будови монументу (величного пам'ятника) в честь його особи. В умінні творити культ провідника проявлена володарська мораль, творча і мобілізуюча геніяльність англійської нації.

7. Як знищити СССР? Поваліть культ Лєніна і культ генерального секретаря компартії СССР, і ця понура "тюрма народів" розвалиться. Жодна газета, жодні збори, мітинги, конгреси, з'їзди не мають права щиро чи нещиро, правдиво чи неправдиво критикувати, учити "генерального секретаря компартії СССР". Чому?

В психіці москвина стоїть "порядок" вище "правди" і вище "мудрости". Критика "генерального секретаря компартії СССР" започаткувала б хаос в рядах

1013