Тридцять третій день.
партії, в державній машині - почалася б громадянська війна і прийшов би розпад імперського СССР.

Компартія СССР, борючись з феодалізмом, найбільше критикувала царя. Чому? Знищити авторитет царя в масах, значить деморалізувати армію, міністрів, завалити царську систему державного життя.

Римська імперія впала не тому, що патриції пили і любувалися німфами, лінилися в розкошах, а тому, що всюдисущі одержимі інтернаціональні громади християнські, ідучи на смертні муки, не визнавали культу імператора і запопадливо творили культ Христа. Їхня фанатична вірність культові Христа мобілізувала їх, привела їх до сили, перемоги, слави. Зникне між християнами культ Христа, прийде присмерк християнської релігії.

8. В католицизмі існує многовіковий культ папи - культ духовного провідника світу католицького. Католики обожнюють папу, щоб бути католиками. Ними керує "Святий Отець Папа Павло".

Тібетці вірять, що ними керує "Святий Далай Лама" (син звичайного тібетського пастуха, якого тібетці в день смерти старого Далай Лами, взяли з колиски щойно народженого. Вони вождя плекають з повиточка).

Впаде культ папи римського - впаде католицизм, і тоді жодна сила не поставить його на ноги. Майстри католицизму про це добре знають.

В ізуїтському ордені лицарів Колумбуса освячується мечами культ провідника. Були часи, що рясно летіли голови з плечей тих вірних католиків, які, належачи до ордену, не розуміли таїни організаційної могутности і відважувалися правдиво чи неправдиво критикувати володаря ордену ізуїтів: всяка критика провідника сіє в ордені зневір'я, нарікання, охлялість, руїну ордену.

9. Знищити в Китаї культ Мао Дзе-дуна - значить знищити червоний Китай. Немає маодзедунівських гасел, вчень - немає китайського націонал-комунізму. Знищити в Японії культ мікадо (єдиностаршинство божественне) - значить деморалізувати розум Японського народу, посіяти в його рядах хронічні роздори, заколоти, недовір'я японця до японця.

В школах Японії молоді покоління (в цьому містерія духовного моноліту нації, її творча ініціятива і "родовий зов крови") вчаться вірити, що "мікадо - син Божий" (японець - син Божий), "японська нація має божественне походження", окремі японці (з дипломатичних міркувань) стають християнами, і вони в дипломатичних корпусах Европи зазначують, що в Японії теж є християни.

10. Немає на світі такої могутньої релігійної секти, в якій би не було культу духовного провідника, незалежно від того чи та секта християнська, буддистська, мусульманська, брагманська.

1014