Сорок сьомий день.

- Вірити в те, в що не хочеться вірити - неспокій. Ненависть - неспокій. Любов - неспокій. Зустріч - неспокій. Розставання - неспокій. І світ - неспокій.

Твій сусід, живучи, хоче спокою? Смерть - спокій. Не раджу живим шукати такого спокою. З неспокою постало життя, і тому воно неспокійне. З світла Дажбожого постала людина, і тому вона любить світло. І йде до світла. З світла (з вічного неспокою - руху) виходить людина і повертається вона до нього. Світло - Неспокій (Енергія). І Дажбог (Датель Буття) - Свята Таїна Незнищимої Енергії.

Іди, Побратиме, і скажи про це сусідові, братові своєму. І пам'ятай, що справа не в спокою чи неспокою, а в тому, які в неспокою домінують сили - темні чи світлі, мудрі чи глупі, рідні чи чужі, вільні чи рабські.

(Буття - це Природа. І Буття - це Мислення. Природа і Мислення в Бутті. Є малорозвинене Буття і є високорозвинене Буття. Вічна (невичерпна і незнищима) самоутверджуюча Сила (Енергія) є Першоосновою несвідомого і свідомого Буття, ім'я їй - Дажбог.

У "Біблії" Бог виступає, як особистість, яка ходить, говорить, погрожує, судить, карає, милує. У "Мага Вірі" Бог безособовий, Бог - Вічна Всюдисуща світла Сила, без Якої не може існувати несвідоме і свідоме буття).

Людина є творцем віри, творцем розумінь Бога, волі, моралі, культури, краси, звички. Людина є творцем свого шляху життя. Закон - це порядок. Є закони космосу, неживої і живої природи. Є закони мислення, почування, племени, держави.

Людині потрібні закони Правильного Життя, щоб вона могла самовдосконалюватися. Самовдосконалення - прагнення людини покращувати себе, свій шлях життя. Там, де немає морального самовдосконалення, немає самопізнання.

Латинське слово "морес" значить "звичаї", звідси - "моральний" (звичаєвий). Щоб пізнати вдачу народу і його самобутність, треба пізнати його звичаєвість і обрядовість (культуру).

Правильне Життя має Правильне Мислення, Правильне Хотіння, Правильне Виконання, Правильне Ставлення до себе і оточення, Правильне Харчування, Правильну Любов, Правильну Віру.

1224