Сорок дев’ятий день.

11. "Учителю Лев Силенко, Ви кажете - народ у свою віру вкладав свою мудрість і свою любов, і так утверджував свою духовну суверенність. Той, хто відбирає в народу його рідну віру, той втручається в мудрість і любов народу?"

- Мудрість і любов - це особлива (законами життя освячена) моральна незалежність народу. Тільки народ має право розпоряджатися своєю мудрістю і своєю любов'ю. Той, хто втручається у мудрість і любов народу, порушує святість його Суверенности.

Князь Володимир з варягами (найманими вояками) і греками - (зайшлими архиєреями) грубо втрутився у Духовну Суверенність України (Руси).

12. "Учителю, ми маємо осуджувати князя Володимира?"

- У "Мага Враті" я пишу: "Володимире, тату, Ти святим став, а люд Твій - рабом". Діти судять тата? Ні!

Не осуджуймо нерозважного тата свого, ми його діти. Коли ми розважні діти, розважно виправмо татову помилку, відроджуючи і по-новому осмислюючи рідну віру України (Руси).

13. "А коли ми не виправимо помилки тата свого?"

- Коли ми не виправимо помилки тата свого, тому що вона задавнена, або тому, що ми не здібні її виправити, ми самі себе приречемо на многовікове рабське існування.

Той, хто каже, що він хоче бути кращим за тата свого, славить себе і славить тата свого. Людина тільки та йде вперед, яка має жадобу покращувати суть свого "я".

Щоб діти могли виконати ті завдання, які перед ними поставило життя, вони повинні бути освіченішими і мудрішими, як їхній тато.

Життя - рух, вічний рух ознаменований самовдосконаленням. Життя каже людині: мудрість перетворюй у премудрість, краще перетворюй у найкраще, славне перетворюй у преславне. Поступаєш так - значить ідеш вперед. Не поступаєш так - стоїш на місці.

14. "У тварин немає віри. Чи можна погодитися з думкою, що віра родиться там, де є людина?"

- Віра родиться там, де є Хотіння обожнювати Красу, обожнювати Любов, обожнювати Правду, обожнювати Мудрість, обожнювати Волю, обожнювати Подвиг. Народ своє Хотіння вільно розвиває і вільно облагороднює. І, як духовне завершення Хотіння, в народі постає його Віра.

Я кажу - Хотіння (світле Хотіння) є дією, народженою Дією (Дателем Буття - Дажбогом).

15. "Що казали ті кияни, які вмирали за рідну віру?"

- Олег Віщий і Святослав Перший - наші володарі. Ми любили пам'ять про них.

1299