Двадцять сьомий день.
Двадцять сьомий день.

УКРАЇНСЬКА ДУХОВНА РЕВОЛЮЦІЯ, 1

1. Ми, рунвісти, внуки Дажбожі врочисто повідомляємо Світ, що Українська Духовна Революція, про яку сотні років мріяли кращі сини і дочки України, почалася!

Українська Духовна Революція ознаменовує відхід Українського Народу від жертовників Чужовір’я (від юдейської секти — тобто, від християнізму греко-римської інтерпретації, від комунізму москвинської імперської інтерпретації). Українська Духовна Революція іде, як сонячне світання, під прапорами Рідної Української Національної Віри!

Буде великий бій! Ми, рунвісти, йдемо проти Чорного світу в тисячу разів сильнішого за нас, але ми його переможемо! Ми — вибранці Матері-Природи. З нами іде Історія, Воля, Любов, Правда, Натхнення, з нами йде Дажбог — вічний і всюдисущий Датель Буття!

2. Дорожімо своєю кров’ю! Ми її багато пролили безтолково, неощадно. Ми її розхлюпували, як воду. Ми її (рідної добротної крови) багато пролили за греко-православіє, за греко-католицизм, за слов’янство, за московський комунізм. Ми цідили кров самі з своїх ребер, ми гинули в тюрмах, конали на палях, горіли у вогні за віру Ісуса Христа, за віру Маркса-Лєніна, за мир у всьому світі, за те, щоб між вільними бути вільними!

І ми сьогодні поклонниками Ісуса, Маркса, Лєніна викинуті на смітник історії. Ми сьогодні не маємо в Україні навіть тих прав, які має собака. Собака має право боронити свою буду, коли інший собака хоче в ній поселитися. Ми, українці, не маємо права боронити рідної землі. На ній, не питаючи нас, селяться північні вторжники, а нашу молодь (наших дорогих дітей) вивозять на Сахалін, на Камчатку, в сніги Тюменії, на цілинні землі Казахстану. Мільйони українців живуть в Сибірі, їм забороняє сатрапія Тюрми Народів (СССР) “жить в областях УкраиньІ”.

3. Ми, рунвісти, озброєні одержимою вірою і знаннями. І великою національною пам’яттю. Ми ніколи не забудемо, що греки (хитропідступні християни) і печеніги (азійська кочова орда) на нашій землі довершили злочин. Вони в нечесному поєдинку над берегами Дніпра відібрали життя у правдоносного володаря України (Руси) Святослава Першого.

Меч Святослава, який був грецькою попократією тисячу років схований від народу, ми, рунвісти, сьогодні піднімаємо. Він у наших руках! Він загартований у боях з кочовою Азією і облудною Візантією. Він - немеркнучий символ Волі, Слави,

925