Двадцять дев’ятий день.
становище “Богом вибраного народу” і всіх християн підпорядкував духові жидівської ментальности. Християнізм витворив у жидів почуття вищости.

115. Жиди знають, що християни — секта юдаїзму, християни переважно мають жидівські імена (Михайло, Іван, Марія, Марта, Давид, Малахій, Матвій, Лука, Магдалина, Ярема, Яків і ряд інших ж и д і в с ь к и х імен). Очевидно, можна пробувати доводити, що ці імена скомпоновані із семітсько-сумеріянських (оріянських) мовних первнів.

Християни живуть заповідями жидівського національного пророка і архистратига (старшого воєначальника) Мойсея. Християни мають жидівське (біблійне) поняття історії людства, створення світу. Ісус (правдивий християнський Бог) — жид, вірний Він син жидівського народу. Він поставив жидів у привілейоване становище, сказавши, що прийшов перш за все спасти стадо синів Ізраелевих.

116. Жидівські націоналісти (члени святого ордену перворабіна Садока), тобто, садукеї і фарисеї, не погоджувалися з інтернаціональними теософськими поняттями Ісуса і особливо з його осудженням приватної власности. Вони проголосили Його бунтівником, неморальною людиною.

Син Англії Олівер Кромвель зняв голову з плечей короля Чарлса Першого в 1649 році. Англійці вважають, що це суто англійська внутрішня справа. І до неї не повинні мішатися іспанці, французи, німці. Жиди вважають, що справа їхнього сина Ягвешуї (Ісуса) їхня внутрішня справа.

117. Латини створили “римську католицьку” (католікус, значить “світову”) церкву. В них створилося правильне (в інтересах Римської імперії) розуміння християнізму.

Римська релігія і римська державна політика мають одну мету — покоряти народи і навертати їх на римську релігію. Почування і мислі покорених народів підпорядковувати догмам римського папи (головного жерця віри Христової).

Віра Христова римлянами по-римському інтерпретована утратила своє первісне значення. Римляни не тільки її осмислили по-римському, а й дали їй обряди римського національного бога Юпітера. Стає ясно, чому християнізм для римлян став корисною державною силою. Він учив римських рабів безвідмовно коритися римлянам (жорстоким панам-християнам).

118. Греки знають, що “Євангелію” написали огречені жиди, які перебували під впливом грецької мови, культури, філософії. Греки знають, що вони зруйнували недоруйновані стіни святині жидівського бога Саваота (Єгови).

Греки силою вогню і меча в епоху Олександра Македонського огречували жидів на жидівській землі. Греки — мандрівники, голод їх гнав до Італії, на береги Малої Азії, Чорного моря.

Мандрівники - спритні люди. Вони ухитрилися собі підпорядкувати чужу велику культуру пелазгів (критян, мікенів, гіттітів).

960