A13
ПРОРОЦТВО ДОБРОЛЮБА ЛИМАРЯ
A13

ПРОРОЦТВО ДОБРОЛЮБА ЛИМАРЯ

ПРОРОЦТВО ДОБРОЛЮБА ЛИМАРЯ, 10984 (1984) року, за кілька днів до своєї смерти:

«Любий Пророче, Учителю Лев Силенко, говорю до Вас перший і останній раз. Я маю 87 років. Знаю, що ніколи не побачу Вас. Шкодую, що ми ніколи не стрічалися. Відчуваю, що через тиждень я відійду у Царство Духа Предків.

І це буде останнє моє слово: слава Силенкові, нашому рідному Пророкові! Слава Дажбогу! Учителю, Ви підіймаєте камінь дуже тяжкий. Тисячу літ ніхто не думав цей камінь зрушити з місця. Ніхто не додумався між українцями проповідувати віру в Одного Господа Дажбога. Ви перший і останній Пророк. Тільки 100 років після Вас прийдуть люди, які збагнуть Ваше Святе Вчення. А тепер ВИ БУДЕТЕ ЗАЦЬКОВАНІ, ОБМОВЛЕНІ, ОБКИДАНІ БРУДОМ, може й калічені або вбиті.

А з РУНВірою МОЖЕ СТАТИСЯ ТАКЕ:

1. Кожний намагатиметься спотворювати Ваше Святе Вчення, приписуючи собі і творячи якусь нову окремішню РУНВіру. Може постати 100 групок, і кожна з них матиме свою РУНВіру, і кожна інакше інтерпретуватиме Ваше Святе Вчення, переінакшуючи його.

2. Одна група РУНВіри буде воювати з іншою, і кожна вважатиме себе найправдивішою. Провідник кожної групки вважатиме себе найголовнішим «отаманом». І прагнутиме інші групи РУНВіри приєднати до себе, як до Централі. І не буде між вірними РУНВіри часу на втілення в життя Мага Віри. Сварня, гризня виснажуватиме й стомлюватиме їх.

3. Очевидно, будуть активно діяти у цьому напрямку провокатори, підіслані архиєреями чужих релігій, які, ПЕРЕЛЯКАВШИСЬ РУНВіри, намагатимуться її позбавити статусу релігійної Громади і перетворити РУНВіру в товариство дослідників міфології, у спільноту народознавства, у розшарпане просвітянство.

4. І тоді архиєреї чужих релігій скажуть «Нікчемні холопи, «раби божіє», «со страхом і трепетом» бийте поклони Господу Саваоту, Богу народу юдейського, просіть, щоб Він Вам відпустив гріхи». І «раби божіє» не знатимуть, хто вони, ким і чому закуті в ганебне рабство.

Рідний Пророче, Ви об’явили рідні догми і канони: рідна віра рідна, а чужа – чужа, Ваші Сім Законів Правильного Життя – це свята догма благородного самовдосконалення, і до цієї української догми не доросли «німії, підлії раби», не здібні й самі робити порядок у своїй душі й помислах.

Пророче, Ви Всевишнім Господом посланий. Терпіть. Жахливі зневаги й обмови сипатимуться на Вас. Терпіть і прощайте знахабнілим, розгуканим рабам. Їм більше буде імпонувати відстала форма релігії – політеїзм (багатобожжя), бо КОЖНИЙ МАТИМЕ СВОГО БОЖКА, щоб казати, що його божок кращий, ніж сусіда. Таке багатобожжя точитиме душу, так, як шашіль точить дерево. Але ПРИЙДУТЬ КРАЩІ ЛЮДИ В УКРАЇНІ.

Ваше Святе Вчення приймуть і Світ Правди засвітять. І цим звеличать себе і Матір Україну. Якщо буде потреба, згадайте мої міркування і напишіть, що я, силенкиянин Добролюб Лимар, відійшов у Царство Духа Предків із поклоном до Вас».

ДОБРОЛЮБ ЛИМАР